Survivor 'da Ersin Korkut 'un gitmesi hakkında düşünceleriniz

hjayaren

Well-known member
20 Nis 2020
84
172
33
Awards
0
15
Bu sıkıcı karantina günlerinde sıkıntı gidermeye çalışmak için öylesine başladığım Survivor un iyi bir takipçisi haline geldim. Normalde eski sezonlarını çok da takip etmediğim program, dizi ve filmlerden sonra izlerken en çok zevk aldığım program haline geldi. Ben de madem dizi ve filmler ile ilgili konu açıyoruz o zaman neden Survivor hakkında konu açmayalım diye düşündüm.
Bildiğiniz -veya bilmediğiniz- üzere Ersin Korkut Survivor'da bitirici atışları ve 43 yaşına göre çok iyi olan hızıyla bu sezon programın gözde yarışmacısı olmuştu. Bundan iki hafta önce civarı oynanan futbol oyununda ise talihsiz bir şekilde ayağını sakatlamıştı. Bu haftaki konseyde ise Ersin'in bacağında ciddi bir sorun olduğu ve yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı. Benim en çok üzüldüğüm konu ise Ersin'in her fırsatta özlediğini dile getirdiği ve çok sıkı bir bağı bulunan köpeği Mes'in kendisi yarışmaya gittikten sonra ölmesi ve döndüğünde bu haberi alacak olmasıydı. Ki aldı da.
Peki siz Ersin'in talihsiz bir sakatlanma sonucu yarışmaya veda etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)