TENET vizyon tarihi ertelendi

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,152
2,962
113
Awards
0
1592038273757.png

Son zamanların en beklenen filmlerinden biri olan Tenet 17 Temmuz'dan 31 Temmuz'a ertelendi. Uzun bir süre tarihte değişiklik yapmamakta Warner Bros. tarafından ısrarcı olunsa da en sonunda diğer filmler gibi bu değişikliğe gidildi. Bu ertelemenin sadece 2 haftayı kapsaması filmi bekleyen hayranların içine su serpti. 17 Temmuz'da ise Tenet yerine İnception yeniden gösterime girecek. Bu iki filmin sinemaları yeniden canlandıracağı öngörülüyor.

1592038303010.png

Memento, The Dark Knight, Inception gibi filmlerle adını oldukça büyük kitlelere duyurmuş son zamanların en iyi yönetmenlerinden biri olan Christpher Nolan tarafından yönetilecek filmin başrollerinde başarılı oyuncu Robert Pattinson ve John David Washington bulunuyor. Filmin kadrosuna daha sonradan Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence Poésy, Dimple Kapadia ve Michael Caine gibi oyuncuların katıldığını da öğrenmiştik.

1592038291341.png

Uluslararası bir casusuluk hikayesine odaklanan Tenet, fragmandan öğrendiğimiz kadarıyla zaman akışında kırılmaların ve fizik kurallarının anlamını yitirdiği aksiyon sahneleri de bulunduruyor. Aynı zamanda filmin yaratım sürecine ışık tutan The Secrets of Tenet: Inside Christopher Nolan’s Quantum Cold War kitabı filmin bir 'kuantum soğuk savaş filmi' olduğunu gösteriyor.

Filmden yayımlanan son fragmanı da aşağıya bırakıyorum.

Tenet için heyecanlı mısınız? İzlemeyi düşünüyor musunuz?

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,589
3,508
113
Awards
0
16
Tenet istiyorum artık diye ağlamama çok az kaldı

• Beğen
Tepkiler: bashak

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)