The Boys 2. sezon fragmanı geldi.

bashak

Well-known member
19 Nis 2020
1,616
2,415
113
Awards
0
1594306603294.png

Amazon Prime Video yapımı sevilen dizinin yeni sezon tarihi haberinin ardından 2.sezon fragmanı geldi. Dizi yeni sezonuyla 4 Eylül'de izleyicilerle yeniden buluşacak. Geçen yılın kasım ayında çekimleri tamamlanan, Mayıs 2020 itibarıyla da çalışmaları biten dizi, yazar Garth Ennis ve çizer Darick Robertson’ın çizgi romanına dayanıyor. Supernatural'ın yaratıcısı Eric Kripke'in imzasını taşırken yönetmen koltuğunda Seth Rogen ve Evan Goldberg oturuyor. Süper kahraman algısına farklı bir bakış getiren dizinin ilk sezonu çok sevilmiş buna ilaveten de İMDb puanı 8,7 olmuştur.

The Boys 2. sezon, prömiyerini 4 Eylül 2020 tarihinde ilk 3 bölümüyle Amazon Prime Video’da yapacak. Ardından kalan beş bölüm de 9 Ekim 2020’ye, yani dizinin sezon finaline kadar her cuma günü haftalık olarak yayınlanacak.

1594306575723.png

The Seven’ı ve onlara liderlik eden Homelander’ı al aşağı etmek için yaptıkları plan yolunda gitmedikten sonra kanun kaçağı durumuna düşen The Boys ekibi, 2. sezonda hem Seven’dan, hem de polisten kaçmak zorunda kalıyor. The Boys, Seven’a ve süper kahramanları kendi çıkarları için kullanan Vought şirketine karşı açtıkları savaşı sürdürürken, süper güçlere sahip düşmanların ortaya çıkması işleri daha da karıştırıyor.

İlk sezondaki oyuncu kadrosunda herhangi bir eksiklik olmazken yeni sezonda Aya Cash, Claudia Doumit, Goran Visnijc, Malcolm Barrett, Colby Minifie, Shantel VanSanten, Cameron Crovetti, PJ Byrne, Laila Robbins ve Giancarlo Esposito gibi isimler de de oyuncu kadrosuna dâhil oluyor. Cash, çizgiromanın önemli karakterlerinden biri olan Stormfront’a hayat veriyor.


 
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: furkanalkan

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)