The Boys dizisi 3. sezon onayını aldı

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,498
3,411
113
Awards
0
the-boys.jpg

Amazon Prime Video orijinal yapımı olan The Boys dizisi 4 Eylül tarihinde 2. sezonuyla beraber geri dönüyor. İlk sezonu 26 Temmuz 2019 yılında yayımlanmış ve 8 bölümden oluşan ilk sezon alışagelmişin dışında bir süper kahraman hikayesini anlatıyordu. 8,7 IMDb puanına sahip dizi kullanıcılar tarafından da oldukça beğenilmiş ve ikinci sezon hazırlıklarına da çok geçmeden başlanılmıştı. Şimdi ise Amazon'un sevilen dizisi The Boys 3. sezon onayını aldı.

Dizi; süper kahramanların, güçlerini iyiye kullanmak yerine kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerine “The Boys” adı verilmiş bir grup insan ise kendilerini kanunları korumaya vermiş. Bu grup yozlaşmış süper kahramanları durdurmak için bir yolculuğa çıkar.

İlk sezonda hem bu ekibinin kurulma sürecini anlatan hem de Amerika’nın koruyucuları olarak görülen süper kahraman grubu The Seven’ın aslında ne kadar yozlaşmış olduğunu gösteren The Boys, 2. sezonda karşı karşıya gelen bu iki grubun hikâyesini anlatmaya devam edecek.

The Seven’ı ve onlara liderlik eden Homelander’ı al aşağı etmek için yaptıkları plan yolunda gitmedikten sonra kanun kaçağı durumuna düşen The Boys ekibi, 2. sezonda hem Seven’dan, hem de polisten kaçmak zorunda kalıyor. The Boys, Seven’a ve süper kahramanları kendi çıkarları için kullanan Vought şirketine karşı açtıkları savaşı sürdürürken, süper güçlere sahip düşmanların ortaya çıkması işleri daha da karıştırıyor.


Preacher’ın yazarı Garth Ennis ile Darick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen var.

Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Laz Alonso, Tomer Kapon, Dominique McElligott, Karen Fukuhara, Erin Moriarty, Jessie T. Usher ve Chance Crawford‘ın ilk sezondaki rolleriyle geri döneceği 2. sezonda You’re the Worst dizisiyle dikkat çeken Aya Cash de oyuncu kadrosuna dâhil oluyor. Cash, çizgiromanın önemli karakterlerinden biri olan Stormfront’a hayat veriyor.

The Boys’un heyecanla beklenen 2. sezonu 4 Eylül’de izleyici ile buluşacak. Önümüzdeki yıl çekimlerine başlancak olan 3. sezonun ne zaman ekrana geleceği ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Diziyi izlediniz mi? Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
  • Beğen
Tepkiler: Gökçe

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,498
3,411
113
Awards
0
Umarım bir gün başlayacağım bu diziye
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)