The Crown 6.sezon onayı aldı

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,152
2,962
113
Awards
0
1594406084490.png

Netflix'in sevilen dizisi The Crown 5. sezon ile ekranlara veda etmesi beklenirken 6.sezon onayı aldı. Dizinin yaratıcısı Peter Morgan yeni sezonla alakalı;

5.Sezon için hikayeleri tartışmaya başladığımızda, kısa sürede hikayenin zenginliği ve karmaşıklığı arasında denge kurabilmek için orijinal plana geri dönüp altı sezon yapmamız gerektiğini fark ettik. Açıkçası, 6.sezon bizi bugüne yakınlaştırmayacak, aynı dönemi daha ayrıntılı olarak ele almamızı sağlayacak.
sözlerini söyledi

1594406281869.png

The Crown dizisi, 1947 yılında savaştan yeni çıkan İngiltere’de Buckingham Sarayı’nda yaşananları konu ediniyor. 2020’nin sonlarına doğru yayımlanması beklenen dördüncü sezon 70’lerin sonları 80’lerin başına odaklanacak. Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki yıllarına odaklanan dizinin başrolünde ilk iki sezon Claire Foy yer alırken, üçüncü ve dördüncü sezon için Olivia Colman ile anlaşma sağlanmıştı. Dizinin 5. sezonunda ise Elizabeth’i Imelda Staunton‘ın canlandıracağı açıklanmıştı. Ayrıca 4.sezonda Prens Philip olarak Tobias Menzies, Prenses Margaret olarak da Helena Bonham Carter'ın geri döneceğini biliyoruz.

Diziyi takip ediyor musunuz,bu habere sevindiniz mi? Yayımlanan son sezonla ilgili fragmanı da merak edenler için bırakıyorum.

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,542
3,473
113
Awards
0
16
İzlemedim ama konunun yavaş ilerlediğini biliyorum, pek benlik bir dizi değil. Haber beni ne heyecanlandırdı ne de üzdü

• Beğen
Tepkiler: Gökçe ve bashak

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)