The Kissing Booth 2 fragmanı yayımlandı!

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,123
4,036
113
Awards
0
İlk filmi 2018 yılının Mayıs ayında Netflix tarafından yayımlanan ve aynı adlı kitabından uyarlanan The Kissing Booth filminin ikincisinin fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. İlk filmde birbirinin en yakın arkadaşı olan Elle ve Finn’in aynı zamanda Finn’in abisi olan Noah’a odaklanılmıştı. Elle ve Finn arasında bir arkadaşlık anlaşması vardır, kimse birbirinin herhangi bir akrabası ile öpüşemez. Elle, Noah ile öpüşerek hem anlaşmayı bozup Finn ile arkadaşlığını tehlikeye atar hem de Noah ile romantik bir ilişki yaşamaya başlar.

ob_3d2ab7_wo5qswzpbt71gmlvrrex0bvc0v9.jpg


The Kissing Booth 2 konusu
Bu ayın sonunda yayımlanacak olan serinin ikinci filminin fragmanında görüldüğü gibi yeni yılda üniversiteye giden ve şehir değiştirmek zorunda kalan Noah ile Elle'in ilişkileri aralarındaki mesafeden dolayı biraz sekteye uğruyor. Her ikisinin de çevresindeki yeni insanlar ve kıskançlık aralarındaki ilişkiyi sorgulamalarına sebep oluyor.

Filmin yönetmenliğini ilk filmde de yönetmen koltuğunda oturmuş Vince Marcello yapacak. Filmin senaryosunu da aynı ilk filmde olduğu gibi Vince Marcello ve Jay Arnold kaleme alacak. Film serisinin başrollerinde ise Joey King, Joel Courtney ve Jacob Elordi bulunuyor.


İlk filmi izlediniz mi? Film hakkındaki düşünceleriniz neler?
 

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,589
3,506
113
Awards
0
16
İlk film kötüydü baya, yani güzel. İkincisini de bekliyorum direkt.. kötü olduğunu bilerek..
 
  • Beğen
Tepkiler: bashak

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)