The Liberator

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,313
4,235
113
Awards
0
The Liberator

Netflix'in yeni dizilerinden The Liberator'ın resmi fragmanı yayımlandı. Yayımlanan tanıtım fragmanı, Netflix'in orijinal YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu.

Alex Kershaw’ın 2012 yılında piyasaya sürülen aynı isimli kitabından uyarlanan dizide senaryoyu ve yürütücü yapımcılığı Jeb Stuart üstlendi. Dizinin animasyon kısımlarında daha önceden kullanılmamış TEMA (Trioscope Enhanced Hybrid Animation) isimli yeni teknoloji bir CGI yönetimi kullanıldı.

The Liberatör konusu
The Liberator, II. Dünya Savaşı'ndaki gerçek olaylara dayanan animasyon ve live action karışımı bir yapım. Dizinin sezonu dört bölüm sürecek ve mini dizi olarak ekrana gelecek. Hikaye, Avrupa'nın özgürlüğü için 500 günden fazla savaşan Amerikan askeri Felix Sparks'ın (Bradley James) ve Sicilya’dan Almanya’ya giden 157. Alayın başından geçen olaylar anlatılacak.

Başrolünde Merlin, iZombie, Damien ve Medici gibi diziler ile bilinen Bradley James'in yer aldığı dizinin kadrosunda; Jose Miguel Vasquez, Martin Sensmeier, Ross Anderson, David Elliot, Finney Cassidy, Sam Gittins ve Billy Breed bulunuyor.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.


Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.
 

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,759
3,644
113
Awards
0
16
Başrolünde Bradley James'in yer aldığını okuyana kadar anlamamıştım
 

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,313
4,235
113
Awards
0
Kullandıkları şu animasyon teknolojisini hem beğendim hem de beğenmedim
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)