The New Mutants’tan yeni bir tanıtım yayımlandı

ecemtspnr

Well-known member
23 Nis 2020
2,607
3,528
113
Awards
0
x-men-the-new-mutants-5e1431a9f2539.jpg

X-Men spin-off‘u olan The New Mutants, 2017 yılında çekildiğinde, X-Men evreninde geçen bir korku filmi izleme fikri birçok sinemasever tarafından ilgiyle karşılanmıştı. Bu yüzden filmin 2018’in öne çıkan yapımlarından biri olması bekleniyordu. Ancak 20th Century Fox filmin vizyon girmesine kısa bir süre kala sürpriz bir kararla filmi erteledi. Stüdyonun filmde bazı değişiklikler yapılmasını istediği ortaya çıkarken, film için ek çekimlerin yapılacağı ve yeni sahnelerin çekileceği açıklandı. Prodüksiyonun sürecinde yaşanan bu sorunlar yetmezmiş gibi bir de Disney-Fox anlaşması gerçekleşince filmin beyazperdeye uzanan yolculuğu tam bir kabusa dönüştü.

Disney filmi ek çekimler yapılmadan ilk hâliyle vizyona sokmaya karar verince bu sorunlar nihayet aşılmış gibi görünüyordu ki bu kez de koronavirüs salgını ortaya çıktı. Disney tarafından 3 Nisan’da vizyona sokulacak olan The New Mutants, bu kez de salgın nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı. Disney bu kez de filmin yeni vizyon tarihini 28 Ağustos olarak belirledi. Ancak Tenet ve Mulan gibi filmler pandemi nedeniyle ağustos ayına ertelendiği için filmin bu tarihte vizyona girmesi de zor görünüyor. Kaldı ki Amerika’da salgının seyri bu şekilde devam ederse ağustos ayında sinema salonları açık bile olmayabilir.

The Fault in Our Stars ile tanınan Josh Boone‘un yazıp yönettiği film, beş genç mutantın kapalı tutuldukları tesiste bir yandan kendi güçlerinin sınırlarını test ederken diğer yandan kendilerini buradan kurtarmak için verdikleri mücadeleyi anlatıyor ve filmin oyuncu kadrosunda Anya-Taylor Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt ve Alice Braga yer alıyor.

Vizyon yolculuğu tam anlamıyla kabusa dönüşen The New Mutants’ın ne zaman vizyona gireceği bir kez de belirsiz bir hâl almış olsa da, 20th Century Studios filmin tanıtım çalışmalarına devam ediyor. Önümüzdeki hafta salgın nedeniyle online olarak gerçekleşecek Comic-Con at Home’da tanıtılacak filmlerden biri olan The New Mutants’tan yeni bir tanıtım fragmanı daha yayımlandı. Filmden yeni görüntüler barındıran bu fragmanda herhangi bir vizyon tarihi belirtilmemesi dikkat çekti.

Film hakkındaki düşünceleriniz neler?

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)