The Old Guard yayımlandı, düşünceleriniz neler?

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,498
3,411
113
Awards
0
old-guard-main.jpg

Başrolünde Charlize Theron‘un bulunduğu fantastik aksiyon türündeki “The Old Guard” filminin ilk fragmanı geçtiğimiz ay yayımlanmıştı ve şimdi de merakla beklenen film platformdaki yerini aldı.

Leandro Fernandez ve Greg Rucka’nın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan ve ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur ve aksiyon dolu bir öyküye sahiplik eden film Netflix’te yayında. Mitolojik ögelerden beslenen ve bir grafik roman uyarlaması olan film, bu yaza damgasını vuracak aksiyon filmlerinden biri olacak gibi görünüyor.

The Old Guard, esrarengiz bir kadının liderlik ettiği bir grup paralı askerin hikâyesini konu ediniyor. Bu paralı asker grubunu diğerlerinden ayıran özelliği ise asırlardır yaşayan ölümsüzlerden oluşmasıdır. Grup üyeleri için sonsuz hayatın heyecanı gitgide azalırken, daha önce tanımadıkları bir ölümsüzün ortaya çıkması ve bir grup bilim adamı tarafından deney amacıyla yakalanma ve denenme tehlikesi altında olduklarını fark etmeleri bu paralı asker grubunu beklemedikleri bir maceraya sürükler.

Filmin baş rolünde Charlize Theron bulunuyor. Kadroda ona Madding Crowd ve Rust and Bone gibi filmlerle tanınan Matthias Schoenaerts, Mistress of Evil’de izlediğimiz Chiwetel Ejiofor, Harry Melling, Marwan Kenzari, Natacha Karam, Kiki Layne gibi isimler eşlik ediyor.

Siz filmi izlediniz mi?
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)