The Politician 2. Sezon Tarihi Belli Oldu

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,839
2,657
113
Awards
0
1589819833408.png

Kara mizah türündeki Netflix'in sevilen dizisi The Politician'ın 2. sezon tarihi belli oldu. Dizinin instagram hesabında paylaşılan gönderi ile 19 Haziranda geri döneceği kesinleşmiş oldu.

American Horror Story, American Crime Story, Scream Queens , Glee ve son dönemde yayımlanan Hollywood adlı dizilerle tanıdığımız Ryan Murphy imzalı dizi daha başlamadan ikinci sezon onayı almıştı. İlk sezonu 10 bölüm olarak 2019 yılında Netflix üzerinden yayımlanmıştı. Yayınlandığı anda büyük ilgi gören dizi izleyenler tarafından oldukça sevildi. Dizinin oyuncu kadrosunu ise Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Lucy Boynton, Zoey Deutch, Jessica Lange, Bob Balaban, Benjamin Barrett, David Corenswet, Laura Dreyfuss, Theo Germaine, Rahne Jones gibi isimler oluşturuyor. Yeni sezonda kadroya yeni bir isim katılıyor "Bette Midler ".

1589819792090.png

Dizinin odağı çocukluğun beri Amerika Başkanı olmak isteyen Payton Hobart. Lise son sınıfa giden Payton'ın öncelikli amacı Saint Sebastian Lisesi okul başkanlığını kazanmaktır. Fakat seçimler beklediği gibi kolay olmamaktadır. Arkadaşlarının desteğiyle beraber seçimi kazanmak için mücadele vermesi gereklidir. Payton hayalini gerçekleştirmek için imajını bozmadan bu siyasi rekabeti kazanmalıdır. Yeni sezonda Payton'ın bu sefer New York Eyalet Senatosu için rekabete gireceğini biliyoruz. İlk sezonu izleyenler sonraki sezonu merakla beklemekte. Bakalım onların beklentilerini karşılayacak bir sezon gelecek mi?

ilk sezon fragmanını da merak edenler için aşağıya bırakıyorum.

• Beğen
Tepkiler: elifisik

ecem

Well-known member
20 Nis 2020
732
1,233
92
Awards
0
ben de izlemedim, izleyen varsa tavsiye edilir mi?

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)