The Suicide Squad filminden ilk posterler yayımlandı

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,313
4,233
113
Awards
0
Warner Bros., 2016 yılında vizyona giren ve pek de iyi olmayan eleştirilere maruz kalan ilk filmde birlikte çalıştığı yönetmen David Ayer ile yollarını ayırmış ve yerine Marvel Studios’un başarılı yönetmeni James Gunn ile çalışma kararı almıştı. Şimdi ise "The Suicide Squad" adı ile karşımıza çıkacak olan filmden ilk poster paylaşıldı.

The Suicide Squad


James Gunn’ın yazıp yönettiği The Suicide Squad ise doğrudan bir devam filmi olmayacak ancak hikayesinde o filmden birçok karaktere yer verecek.

The Suicide Squad oyuncuları
Yeni filmde ekibe dâhil olan isimlerin başında, başarılı oyuncu Idris Elba geliyor. İlk filmin oyuncu kadrosunda; Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis ve Jai Courtney gibi isimler bulunuyordu. Yeni filme katılan isimler arasında; John Cena, Nathan Fillion, David Dastmalchian, Taika Waititi, Storm Reid, Peter Capaldi, Steven Agee, Daniela Melchior, Flula Borg, Pete Davidson, Alice Braga, Michael Rooker ve Sean Gunn yer alıyor.

The Suicide Squad

The Suicide Squad ne zaman çıkacak?

Pandemi süreci tüm yapımlar gibi Suicide Squad’ı da etkilemiş olsa da film, orijinal vizyon tarihini koruyor. Merakla beklenen devam filmi, herhangi bir ertelenme yaşanmazsa 6 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girecek.
 
  • Beğen
Tepkiler: iyibirisim

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,759
3,644
113
Awards
0
16
Bu filmin nasıl olacağını merak ediyorum
 

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,313
4,233
113
Awards
0
Bence ikinci film ilk film gibi olmayacak güzel olacağını düşünüyorum
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)