The Walking Dead

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,857
2,671
113
Awards
0
korona-gunlerinde-izlenecek-diziler-the-walking-dead-430.jpg

Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan the walking dead 2010 yılında yayın hayatına başlamış ve günümüzde de hâlâ devam etmektedir. Şimdiye kadar büyük reytingler elde etmiş izlenme rekorları kırmıştır. Kendine büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Fakat dizinin izlenmeleri 7. Sezondan sonra düşüşe geçmiştir.

The-Walking-Dead.jpg

Geçirdiği bir kazadan sonra komaya giren Rick uyandığında Dünya'yı bulaşıcı beyin bir rahatsızlapa kapılıp zombi diyebileceğimiz aylaklarla kaplı bir şekilde bulur. Ailesini aramaya koyulan Rick bu yolda kendisi gibi hayatta kalan insanlarla karşılaşır. Bu insanlarla birlikte grup olarak hayatlarını sürdürmeye çalışırken bir yandan ayaklar bir yandan diğer insanlar tarafından zorlu bir mücadele vermektedirler.

bandicam 2017-12-24 02-16-47-831.jpg

Frank Darabont tarafından geliştirilen dizinin kadrosunda Andrew Lincoln, Norman Redus, Lauren Cohen, Chandler Riggs, Danai Gurira, Steven Yeun, Sarah Wayne Callies, Melissa McBride ve daha başka oyuncular bulunıyor

7. Sezona kadar hiç ara vermeden çabucak izlemiştim fakat daha sonra malum olay sebebiyle izlemeyi bıraktım. Geçen gün de tekrar devam etmeye başlayınca önereyim bari dedim. Gerek oyunculuklar gerek konu ve işleyiş bakımından benim oldukça sevdiğim bir dizi. Aranızda izleyen var mı? Sevdiğiniz bir dizi mi?

Son düzenleme:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)