The Witcher mı Game of Thrones mu?

Sizin tercihiniz?

• The Witcher

Kullanılan: 1 100.0%
  • Game of Thrones

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
The Witcher yayınlandığından beri gerek sinematografisi gerek senaryosuyla Game of Thrones ile kıyaslandı. İki dizinin de kitap uyarlaması olması ve oyuncularda fire vermemesi de ortak özelliklerinden. Kimi izleyen GoT'un yerini alır derken kimisi de GoT ayrı bir yerde diyor. Peki ya sizce The Witcher Game of Thrones'un tahtına göz dikebilir mi? İki diziyi kıyasladığınızda bulduğunuz artı ve eksi yönler var mı?

The-Witcher-vs-Game-of-Thrones-All-the-Best-Memes.jpg

• Beğen
Tepkiler: Judges

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
673
552
93
Awards
0
The Witcher yayınlandığından beri gerek sinematografisi gerek senaryosuyla Game of Thrones ile kıyaslandı. İki dizinin de kitap uyarlaması olması ve oyuncularda fire vermemesi de ortak özelliklerinden. Kimi izleyen GoT'un yerini alır derken kimisi de GoT ayrı bir yerde diyor. Peki ya sizce The Witcher Game of Thrones'un tahtına göz dikebilir mi? İki diziyi kıyasladığınızda bulduğunuz artı ve eksi yönler var mı?

Ekli dosyayı görüntüle 127
ben got ı düzgün izlemedim yani arada bazı bölümleri izledim o yüzden pek objektif bir yorum yapamayabilirim.Evren olarak karşılaştırma yapamam çünkü genel olarak benziyorlar ama karakter olarak kesinlikle witcher çünkü daha az karakter var.

• Beğen
Tepkiler: meri

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
ben got ı düzgün izlemedim yani arada bazı bölümleri izledim o yüzden pek objektif bir yorum yapamayabilirim.Evren olarak karşılaştırma yapamam çünkü genel olarak benziyorlar ama karakter olarak kesinlikle witcher çünkü daha az karakter var.
evet evren olarak benziyorlar ve bence onun da yeni sezonları gelince daha sağlıklı bir karşılaştırma yapacağız

Byilmaz91

Well-known member
28 Ara 2019
54
54
18
Awards
0
Türkiye
byilmazofficial.home.blog
The Witcher, bir oyundu. Güzel ve harikulade bir yapım olarak dizi oldu, zaten kalbimizde tahta sahipti daha da kök saldı yerine. Ancak GOT, doğusundan itibaren bir diziydi, got için yapılan oyun bana kalırsa pek de zevk vermedi kimseye, kıyaslanır mı bilmem ancak bana kalırsa orta çağ temasını en iyi yansıtan yapımlar GOT, The Witcher, Vikings ve The Last Kingdom'dur. Zirvedeler ve indirilemezler.

• Beğen
Tepkiler: Judges

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
The Witcher, bir oyundu. Güzel ve harikulade bir yapım olarak dizi oldu, zaten kalbimizde tahta sahipti daha da kök saldı yerine. Ancak GOT, doğusundan itibaren bir diziydi, got için yapılan oyun bana kalırsa pek de zevk vermedi kimseye, kıyaslanır mı bilmem ancak bana kalırsa orta çağ temasını en iyi yansıtan yapımlar GOT, The Witcher, Vikings ve The Last Kingdom'dur. Zirvedeler ve indirilemezler.
Bu yoruma çok katılıyorum got oyununu baya merak etmiştim zamanında ama sadece youtubeda beni kanser edecek kadar çok çıkan reklamlarını biliyorum. Dediğin diziler kesinlikle bu türün altın örnekleri her ne kadar berbat diyeceğimiz bölümleriyle karşılaştığımız olsa da uzun yıllar boyu zirveden ayrılmazlar

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,278
3,139
113
Awards
0
Game of Thrones'u çok az izledim beğenmedim The Witcher güzeldi 2. sezonu bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)