Titans 2. Sezonuyla 10 Ocak'ta Netflix'te!

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,564
3,490
113
Awards
0
16
Titans.jpg
Daha önce çizgi filmlerini izlediğimiz DC yapımı olan Titans 12 Ekim 2018'de DC'nin kendi platformu olan DC Universe'de yayımlanmaya başlamış daha sonra Netflix Türkiye'de de izlemeye sunulmuştu. Yönetmenliğini Greg Berlanti, Akiva Goldsman, Geoff Johns'un yaptığı başrollerini Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop ve Ryan Potter'in paylaştığı dizi bilim kurgu türünde. 1. sezonuyla dikkatleri üstüne çeken Titans'ın 2. sezonu 16 Eylül 2019'da DC Universe'de yayımlanmaya başlanmıştı. 10 Ocak 2020'de de Netflix Türkiye'de izleyiciye sunuluyor.
Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Fragman altta bulunuyor.

Son düzenleme:

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
143
28
Awards
0
İlk sezonunu fazlasıyla beğendiğim bir dizi zaten çizgi dizisini de izliyordum ve marvel / dc ürünlerini çok sevdiğimden bu dizi daha çıkmadan sevdiğim bir dizi olmuştu . Özellikle Raven karakterindeki Teagen Croft’un oyunculuğu beni çok etkilemişti . İkinci sezon çıktığı anda bitireceğim sanırım.

• Beğen
Tepkiler: Judges

efe.tkrdg

Member
24 Ara 2019
14
17
3
Awards
0
Dc'nin açık ara en sevdiğim dizi! Dc kahramanları filmlerde ve dizilerde fazlasıyla güçlüler ve bu anormal güç benim için dc filmlerine ve dizilerine karşı sevgimi azaltıyor. Tabii ki bu benim şahsi düşüncem. Ama bu diziye bayılıyorum arkadaş. Gayet normal ve düzgün ilerleyen bir seneryosu var. Bazı sahnelerinde sıkılsam da 1. sezonu bitirdiğim için üzülmüştüm. Yeni sezon için çok heyecanlıyım.

• Beğen
Tepkiler: Tiabeanie

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
Ekli dosyayı görüntüle 21
Daha önce çizgi filmlerini izlediğimiz DC yapımı olan Titans 12 Ekim 2018'de DC'nin kendi platformu olan DC Universe'de yayımlanmaya başlamış daha sonra Netflix Türkiye'de de izlemeye sunulmuştu. Yönetmenliğini Greg Berlanti, Akiva Goldsman, Geoff Johns'un yaptığı baş rollerini Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop ve Ryan Potter'in paylaştığı dizi bilim kurgu türündedir. 1. sezonuyla dikkatleri üstüne çeken Titans'ın 2. sezonu 16 Eylül 2019'da DC Universe'de yayımlanmaya başlanmıştı. 10 Ocak 2020'de de Netflix Türkiye'de izleyiciye sunuluyor.
Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Fragman altta bulunuyor.

aylardır erteliyorum 2.sezona devam etmeyi tatil gelsin de rahat rahat izlemek istiyorum artık bhcejkasövfc

• Beğen
28 Ara 2019
7
9
3
Awards
0
13
En çok sevdiğim dizilerin arasında, gerçekten tekrar tekrar izlemekten asla bıkmıyorum. Çok kaliteli bir dizi, umarım zaman hemen geçer de bir an önce ulaşırım canım sevdiceğime

• Beğen

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,564
3,490
113
Awards
0
16
Keşke haberini yaptığın dizinin ilk sezonunu bitirseydin Işık

• Beğen
Tepkiler: ecemtspnr

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)