To All the Boys: P.S. I Still Love You

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
673
552
93
Awards
0
Çok beğenilen ve Netflix yapımı olan romantik, gençlik filminin ikisi çıktı.

Filmi izlediniz mi?
Ne düşünüyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
673
552
93
Awards
0
geçişler aşırı saçmaydı aaa bu hemen buradan çıksın bu hemen buradan geçsin diye baya saçmalamışlardı ve ben Peter ve Lara Jean görmek istiyordum. Her ne kadar gençlik filmi, saçma olsa da eksikti. Ne olduğunu anlamadım ayrıca sonu baya bağlantısızdı

• Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,067
2,989
113
Awards
0
16
Film zaten kitaplarına göre kötü ama yapılabilecek bir şey yok sonuçta belli bir süre içinde asıl konuyu işlemek zorundalar. Bunu da hesaba katmamıza rağmen ikinci film ilk filme göre yavandı zaten gençlik filmi ama keşke daha dolu dolu izleyebilseydik

• Beğen
Tepkiler: Judges

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,067
2,989
113
Awards
0
16
geçişler aşırı saçmaydı aaa bu hemen buradan çıksın bu hemen buradan geçsin diye baya saçmalamışlardı ve ben Peter ve Lara Jean görmek istiyordum. Her ne kadar gençlik filmi, saçma olsa da eksikti. Ne olduğunu anlamadım ayrıca sonu baya bağlantısızdı
Bence asıl konuyu işlemeye çalışmalarından ayrıntılara hiç özen gösterilmemiş çok fazla üstünde durulsun demiyorum biraz daha özen gösterilmeliydi sadece

• Beğen
Tepkiler: Judges

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
673
552
93
Awards
0
Film zaten kitaplarına göre kötü ama yapılabilecek bir şey yok sonuçta belli bir süre içinde asıl konuyu işlemek zorundalar. Bunu da hesaba katmamıza rağmen ikinci film ilk filme göre yavandı zaten gençlik filmi ama keşke daha dolu dolu izleyebilseydik
evet yani şimdi bitirdim ve yani boştu. Gerçi 5 saattir izlediğim için de olabilir

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
673
552
93
Awards
0
Bence asıl konuyu işlemeye çalışmalarından ayrıntılara hiç özen gösterilmemiş çok fazla üstünde durulsun demiyorum biraz daha özen gösterilmeliydi sadece
Mesela Josh hiç yoktu ve Lara Jean sürekli Peter ve birisi arasında kalıyor... sıkıcı. Artı olarak Christine'yi ve Peter'ın arkadaşını hiç işlemediler. Artık 3.filmde görürsünüz der gibiydi film

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)