Trinkets final sezonundan fragman geldi

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,477
3,387
113
Awards
0
trinkets


Netflix’in 14 Haziran 2019 tarihinde yayımlanmaya başlayan, Trinkets adlı gençlik dizisinin 2. ve final sezonundan bir fragman geldi. Dizi, kleptomani hastası olan üç kızı odak noktasına alıyor. Başrollerinde Brianna Hildebrand, Quintessa Swindell ve Kiana Madeira’nın bulunduğu dizinin yeni sezonu 25 Ağustos'ta yayımlanacak.

Trinkets konusu

Aynı adlı romandan uyarlanan dizide, babasının yeni işi yüzünden yeni bir yere taşınmak zorunda kalan Elodie, kleptomani yani hırsızlık hastasıdır. Babasının zoruyla katıldığı destek toplantılarından birinde, birbirlerinin tamamen zıttı olan iki kleptomani hastası ile daha tanışır: Tabitha ve Moe. Bu üç zıt karakter farkında olmadan çok değerli bir arkadaşlığa adım atarlar.

Smith, Amy Andelson ve Emily Meyer tarafından hazırlanan, 7,1 gibi bir IMDb puanına sahip olan dizi ilk sezonunun ardından hemen 2. sezon onayını almıştı. Onay alan 2. sezon ise dizinin final sezonu olacak. Final sezonu olacak bu yeni sezon ise 25 Ağustos’ta Netflix kütüphanesinde yerini alacak.


Diziyi izlediniz mi? Dizi ile ilgili görüşleriniz neler? Dizinin 2. sezonda final olması hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,202
3,134
113
Awards
0
16
İlk sezonunu izledim. Eğer ikinci sezon da çok sıkmazsa izlerim ama basit bir diziydi, heyecanlandıran ya da meraka düşüren bir anı yoktu
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)