Tron Jared Leto ile beraber geri dönüyor

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,822
2,654
113
Awards
0
1594409092261.png

Tron ilk olarak 1982'de izleyicilerle buluşmuştu. O dönem için çığır açan görsel efektleriyle her ne kadar kült film olarak anılsa da gişede istenilen başarıyı elde edememişti. Yine de Disney 2010 yılında ilginç bir karar alarak seriyi devam ettirme kararı almıştı. Tron: Legacy adıyla seyirci karşısına çıkan bu yapım Garrett Hedlund tarafından canlandırılan Sam’in, sanal dünyada kaybolan babasını bulma macerasını konu alıyordu. Yeni kahramanımız yol boyunca Quorra (Olivia Wilde) ve Rinzler (Bruce Boxleitner) gibi karakterlerle de karşılaşıyordu. İki yapımın da akıbeti pek iç açıcı olmamıştı. Tron: Legacy, ilk filmi gibi gişede beklenen başarıyı elde edememiş ve Tron: Uprising yalnızca bir yıl sürmüştü. Bu yüzden Disney, adını Tron: Ascension olarak duyurduğu üçüncü film için planlarını ertelemek zorunda kaldı ve bir süre sonra da proje tam anlamıyla rafa kaldırıldı


Yeni filmin başrolünde Jared Leto yer alacak. Film bir yeniden çekim değil seriye devam filmi olacak. Serinin devam filminde her ne kadar Leto'nun olacağı kesinleşmiş olsa da filmin belirlenmiş herhangi bir yönetmeni yok. Eski filmin kadrosunun ise yeni filmde de olması için hala ayarlamalar sürüyor.

Disney’de yapımların müziklerinden sorumlu olan Mitchell Leib, katıldığı bir podcast yayınında Daft Punk’la yeniden müzikleri yapma konusunda görüşüldüğünü de belirtti. Leib, üçüncü filmin senaryosunun oldukça iyi olduğunu söylerken, proje hakkında oldukça heyecanlı olduklarını da ifade etti. Gelecek olan film için bir önceki yapımdan dersler çıkardıklarını söylerken, doğru zamanın geldiğini düşündüklerini ifade etti.

1594409268455.png

Ayrıca bir dönem, başında John Ridley’nin yer aldığı bir Tron dizi serisinin Disney+ ekranlarında yayınlanması planlanıyordu. Bu proje ne yazık ki daha henüz yapım süreci bile başlamadan önce iptal edilmişti.

Sadece sinemada değil oyun sektöründe de bir fenomen olan Tron, hayranlarına yakın zamanda güzel haberlerle geleceğe benziyor.

Seri hakkında düşünceleriniz neler, yeni film için heyecanlı mısınız?
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,547
3,479
113
Awards
0
Bunu izlemiştim ama unuttum Jared Leto da severim
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)