Walker çıkış tarihi belli oldu

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,759
3,644
113
Awards
0
16
jared-padalecki-walker-seyrederiz.jpg

"Supernatural" dizisinin yıldızlarından biri olan Jared Padalecki'nin yeni dizisi "Walker", "Supernatural" finalinin ardından izleyicilerle buluşacak. Dizinin ne zaman yayımlanacağı ise kısa bir süre öncesine kadar bilinmiyordu. CW'nin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımladığı bir video ile dizinin çıkış tarihi duyuruldu. Dizi, 21 Ocak 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak.

"Walker" oyuncu kadrosu
Dizide Jared Padalecki, Cordell Walker adlı dul bir adamı canlandıracak. Supernatural setinde tanıştığı ve gerçek hayatta da eşi olan Genevieve Padalecki de Cordell'ın eşi Emily olarak izleyici karşısına çıkacak. "The 100" dizisi ile tanınan Lindsey Morgan, Cordell'ın iş arkadaşı Micki'ye can verecek. Emily'nin kardeşi Liam ise "Pretty Little Liars" dizisi ile tanınan Keegen Allen tarafından canlandırılacak. Geçtiğimiz günlerde ise Alex Landi'nin kadroya dahil olduğunu öğrenmiştik. Alex Landi'yi, Liam'ın nişanlısı ve Cordell'ın düşmanı olarak izleyeceğiz. Kale Brady Culley ve Violet Brinson da Cordell ve Emily'nin çocukları olacak.

"Walker" konusu
Dizi, 90’lı yıllarda çekilen aynı adlı başka bir diziden uyarlanacak. Dul ve kendi ahlaki kurallarına sahip iki çocuk babası Cordell Walker, iki yıllık gizli bir görevden sonra Austin’e dönüyor ve evde yapılması gereken daha zor işler olduğunu keşfediyor. Çocuklarıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışacak, muhafazakar ailesiyle çatışmaları çözmeye çalışacak ve yeni ortağı Micki ile beklenmedik benzerliklerini bulacak. Bu sırada da eşinin ölümünü çevreleyen koşullar hakkında giderek şüphelenmeye başlayacak.

Dizinin tarih duyurusunun yapıldığı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,759
3,644
113
Awards
0
16
Of Jared'ı çok seviyorum o yüzden izleyeceğim... bir de bu fotoğrafı çok güzel
 

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,313
4,233
113
Awards
0
Jared’ın bu dizisini bayadır bekliyorum. Çok heyecanlıyım
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)