What's My Name| Muhammad Ali!

Byilmaz91

Well-known member
28 Ara 2019
54
54
18
Awards
0
Türkiye
byilmazofficial.home.blog
220px-What’s_My_Name_Muhammad_Ali.jpg

Antoine Fuqua'nın yönettiği 2019 yapımı olan ve doğum ismi "Cassius Marcellus Clay Jr " olan ancak bizim Muhammad Ali olarak bildiğimiz gelmiş geçmiş en iyi boksörü konu alan bir biyografi belgeselidir.

HBO tarafından yayımlanan bu belgesel, Muhammad Ali'nin hayat hikayesini ve hayallerini gerçekleştirene dek çekmiş olduğu zorlukları ve aşmaya çalıştığı engelleri konu alıyor. Belgesel içerisinde Muhammad Ali'nin konuşmalarının kayıt altında bulunduğu arşiv görüntülere çokça yer veriliyor.

Steven Leckart tarafından kaleme alınan ve yapımcıları arasında LeBron James gibi bilinen isimlerin yer aldığı bu belgesel, çıkışından bu yana hayli ilgi görmüştür. Gerekli ayrıntıların gerekli şekilde karşı tarafa aktarıldığı ve insanları Muhammad Ali'nin hayatı hakkında bilinçlendirmek amacıyla yapımı gerçekleştirilen bu eser, benim gibi Muhammad Ali hayranı olan bir sporcu tarafından ise tam not alarak karşınıza çıkartılıyor.

Eğer siz de Muhammad Ali'ye ilgi duyuyorsanız veya başarı hikayelerinden hoşnut oluyor, insanların engellerle nasıl mücadele ettiğini görünce motive oluyorsanız bu biyografik belgesel tam size göre!

Ve Ayrıca Muhammad Ali ile ilgili hazırlanmış olan benim de çok beğendiğim bir motivasyon videosunu aşağıya bırakıyorum!

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
143
28
Awards
0
Listeme ekliyorum 737473 dizi & filmden sonra izleyeceğim kesinlikle

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)