Yasak Elma 63. bölüm fragmanı yayımlandı

Atabeyi

İmtiyaz Sahibi
İmtiyaz Sahibi
22 Eki 2019
88
198
63
Awards
0
yasak-elma-seyrederiz-dizi-5-min.png

FOX'un popüler dizilerinden (en azından belli bir kitle için) Yasak Elma'nın 63. bölümü ile ilgili bir fragman yayımlandı. Yayımlanan bu fragman, "Leyla'yı paketlememiz lazım..." diye başlıyor. Diziyi takip edenlere saygısızlık yapmak pek istemem ama xd bu diziyi izlemiyorum, takip de etmiyorum ama şunu söyleyebilirim: Dizideki tek masum kişiler bebekler. Herkes herkesi anladığım kadarıyla bir şekilde oyuna getirip kendini akıllı sanıyor. Tabii senaristi de tebrik etmek gerek, bunca olayı hiç unutmamak ayrı bir yetenek.

Yayımlanan fragman ile ilgili düşüncelerinizi, diziyi izlemeseniz bile bekliyor, merak ediyoruz. Yasak Elma dizisini her Pazartesi saat 20.00'da FOX'dan izleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
140
28
Awards
0
Evli bir adamın başkasıyla nişanlanması gibi saçma olaylar var . Gıybet seven biri olarak televizyonda açıkken 5 dakika izliyorum ama sonra kalitesiz olduğu gerçeğini gözardı edemiyorum

gungorkidi

Member
24 Ara 2019
18
19
3
Awards
0
klasik türk dizileri gibi entrika dolu. cogu türk dizisi aynı konuları, aynı oyunculukları barındırıyor. dizi izlememin sebebi biraz da olsa hayatın karmasıklıgından uzaklaşmak istemem. sanırım bu yüzden de bu tür diziler ilgimi çekmiyor.

Yagmur

Member
6 Kas 2019
17
19
3
Awards
0
5 dakika gibi bir süre izleyerek deneyimlediğim dizi benim bile aklıma gelmeyecek entrikalarla dolu?

dilabys

Member
28 Ara 2019
5
9
3
Awards
0
adana

FOX'un popüler dizilerinden (en azından belli bir kitle için) Yasak Elma'nın 63. bölümü ile ilgili bir fragman yayımlandı. Yayımlanan bu fragman, "Leyla'yı paketlememiz lazım..." diye başlıyor. Diziyi takip edenlere saygısızlık yapmak pek istemem ama xd bu diziyi izlemiyorum, takip de etmiyorum ama şunu söyleyebilirim: Dizideki tek masum kişiler bebekler. Herkes herkesi anladığım kadarıyla bir şekilde oyuna getirip kendini akıllı sanıyor. Tabii senaristi de tebrik etmek gerek, bunca olayı hiç unutmamak ayrı bir yetenek.

Yayımlanan fragman ile ilgili düşüncelerinizi, diziyi izlemeseniz bile bekliyor, merak ediyoruz. Yasak Elma dizisini her Pazartesi saat 20.00'da FOX'dan izleyebilirsiniz.
türk dizileri artık bence değişime uğramalı. Ya mafya ya entrika sıktı cidden sıktı.

• Beğen
Tepkiler: Atabeyi

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 2)