Yasak Elma yeni bölümleri ne zaman başlayacak?

Gizem

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
974
93
Awards
0
Adana
1588717299314.png

Fox kanalında Pazartesi akşamları Çukur dizisi ile reyting savaşı veren Medyapım imzalı Yasak Elma dizisi 3. sezonuyla büyük bir başarının sahibi oldu. Fox TV ekranında yayınlanan dizinin yeni bölümleri, korona virüs salgını nedeniyle çekilemiyor. Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümlerinin ne zaman çekileceği konusunda da net bilgiler yoktu. Ancak bazı iddialar ortada dolaşmaya başladı. Yasak Elma dizisinin 3 bölüm daha çekilip sonra 3. sezon finali yapacağı belirtiliyor. Ancak dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı konusu net değil.
Devam etmesi konusu zerre umurumda olmayan bir dizi ne yazık ki. Dizinin ne konusu ne de oyuncuları dikkatimi çekmediği için kanal değiştirirken bile durup ne olduğuna bakmadım xd. Siz izliyor musunuz, aramızda Yasak Elma'yı takip eden ve yeni bölümlerin gelmesini bekleyen var mı? Siz bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?

shad

Well-known member
22 Eki 2019
45
71
18
Awards
0
Pazartesileri okuldan yorgun ve söylenerek dönülmüş, akşam yemeği yenmiş ve annemin ısrarla açtığı dizi... Yorgun olunca kalkıp da gidemiyordum mecbur izliyordum. Dizide beni çeken tek şey Nesrin Cavadzade hüü yeniden başlasa keşke :d

• Beğen
Tepkiler: Okan ve Gizem

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)