Yeni bir Netflix filmi, Leave the World Behind

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,246
3,191
113
Awards
0
16
leave-the-world-behind.jpg

Netflix, başrollerinde Julia Roberts ve Denzel Washington'un bulunduğu Leave the World Behind filminin yayın haklarını satın aldı. Filmin yönetmen koltuğunda ise Mr. Robot dizisinin yaratıcısı Sam Esmail oturacak.

Pandemi sürecinde insanların en çok kullandığı uygulamalardan biri olan Netflix, yeni filmlerle kullanıcı karşısına çıkmayı planlıyor. Geçtiğimiz günlerde sevilen ve dikkat çeken oyuncu kadrosuyla The Devil All The Time filmini duyurmuştu. Daha sonra da başrollerinde Ryan Goslin ve Chris Evans'ın bulunacağı, Warner Bros. yapımı ve aynı zamanda Netflix'in gelmiş geçmiş en yüksek bütçeli filmini duyurmuştu.

Şimdi de sevilen oyuncularla tekrar karşımıza çıkıyor. Roberts ve Washington'un bulunduğu film aynı adlı Leave The World Behind kitabından uyarlanacak.

Julia Roberts ve Denzel Washington tekrar bir arada
Daha önce Homecoming dizisinde Julia Roberts ile çalışan Sam Esmail, aynı zamanda filmin yapımcıları arasında da bulunacak. Aynı şekilde Denzel Washington ve Julia Roberts da filmde yapımcı olarak da yer alacak. Leave the World Behind, daha önce 1993 yapımı The Pelican Brief filminde birlikte çalışan Washington ve Roberts’ı yıllar sonra yeniden bir araya getirecek.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)