Yeni bir Phineas and Ferb filmi geliyor!

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,123
4,036
113
Awards
0
Disney Channel’da yayımlanan ve son yılların en sevilen animasyon dizilerinden biri olan Phineas and Ferb'ün bir filmi geliyor. Phineas & Ferb: Candace Againts the Universe adında olacak ve bir Disney+ yapımı olacak film, komedi animasyon türündeki serinin ikinci uzun metraj filmi olacak ve 2011 yılında çıkan Phineas ve Ferb Filmi: 2. Boyut Boyunca filminden bağımsız bir devam filmi niteliğinde olacak.

Phineas and Ferb The Movie Candace Against The Universe


Çizgi dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandıran filmin konusu ise şöyle; Candace; uzaylılar tarafından kaçırılır ve küçük sinir bozucu erkek kardeşlerinden kurtularak uzak bir gezegende bir ütopya bulur. Ancak onlardan kurtulduğu için sevindiği erkek kardeşleri Phineas ve Ferb, onu bulmak için galaksinin diğer ucuna bir seyahat gerçekleştirirler.

Filmde geçen olaylar dizinin son bölümünden önce gerçekleşmiş sayılacak. Filmin senaryosunu dizinin de yaratıcıları olan Dan Povenmire ve Jeff ‘Swampy’ Marsh kaleme almış durumda, filmin yönetmen koltuğunda ise Bob Bowen oturuyor.

28 Ağustos 2020 tarihinde prömiyerini Disney Plus’ta yapacak olan filmin karakterlerin seslendirmelerinin birçoğu da çizgi dizidekiler ile aynı olacak;

Phineas - Vincent Martella

Ferb - David Errigo Jr.

Candace - Ashley Tisdale

Perry - Dee Bradley Baker

Doofenshmirtz - Dan Povenmire

Isabella - Alyson Stone

Major Monogram - Jeff ‘Swampy’ Marsh
 

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,123
4,036
113
Awards
0

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)