Yeni Yıl , Yeni İçerik : Spinning Out

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
143
28
Awards
0
2020'ye daha yeni girmemize rağmen Netflix durmayıp yeni bir hikaye yazarak başına güzelliğiyle Skins dizisinde hepimizi etkilemiş olan Effy yani Kaya Scodelario gibi bir oyuncuya başrol vermiş çok iyi etmiş . Artistik patinaj yapan bir kadının hikayesini daha doğrusu hayatının geri kalanının başarısını nasıl etkilediğini ele alıyor . Dram türündeki bu dizinin ilk bölümü 2020 yılının ilk gününde yayınlandı . Fragman aşağıda yer almaktadır .​

• Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,258
3,197
113
Awards
0
16
Labirent serisindeki rolü yüzünden Kaya'yı bir türlü tam sevemiyorum. Belki bu dizi sevdirir

• Beğen
Tepkiler: Tiabeanie

Gökçe

Well-known member
29 Ara 2019
921
1,711
93
Awards
0
Evan’ın yakışıklılığı ve artistik patinaja olan hayranlığımdan dolayı izleyeceğim

• Beğen

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
711
587
93
Awards
0
2020'ye daha yeni girmemize rağmen Netflix durmayıp yeni bir hikaye yazarak başına güzelliğiyle Skins dizisinde hepimizi etkilemiş olan Effy yani Kaya Scodelario gibi bir oyuncuya başrol vermiş çok iyi etmiş . Artistik patinaj yapan bir kadının hikayesini daha doğrusu hayatının geri kalanının başarısını nasıl etkilediğini ele alıyor . Dram türündeki bu dizinin ilk bölümü 2020 yılının ilk gününde yayınlandı . Fragman aşağıda yer almaktadır .​
trendyol reklamı gibi her yerde karşıma çıkıyor.

• Beğen

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,258
3,197
113
Awards
0
16
İzlemedim ama çoğu kişi beğenmişti.. iptal olarak yazık oldu diziye

• Beğen
Tepkiler: Gökçe

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,866
2,683
113
Awards
0
Mükemmel değildi ama buz pateni sevdiğimden izletti kendini
tam olarak bu, sınıfta çocuğumu 3 yaşında buz patenine başlatıcam diye dolaşıyordum zdjkehjsax
Ben de üzüldüm iptaline
klasik netflix işte, güzel dizileri iptal eder bazı dizileri suyunu çıkarana kadar devam ettirir
İzlememiştim iptal edildiği için de izlemem artık dlşsfksşs
yine de izle bence

Gökçe

Well-known member
29 Ara 2019
921
1,711
93
Awards
0
tam olarak bu, sınıfta çocuğumu 3 yaşında buz patenine başlatıcam diye dolaşıyordum zdjkehjsax

klasik netflix işte, güzel dizileri iptal eder bazı dizileri suyunu çıkarana kadar devam ettirir

yine de izle bence
Tüm hepsi aşırı doğru, çocuğun AHAJHQIWPEĞE ben de istiyorum tamam mı

• Beğen
Tepkiler: bashak

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)