Yıllardır En Çok Karşılaştırılan 2 Klasik

Friends mi? How İ Met Your Mother mı?

• Kullanılan toplam oy
    6

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
143
28
Awards
0
images (1).jpg
İlk olarak 22 Eylül 1994'te yayınlanan Friends dizisinden sonra 19 Eylül 2005'te How İ Met Your Mother dizisi yayınlanmaya başlayınca epey tepki aldı. How İ Met Your Mother dizisinin Friends dizisinden pek çok şey çalındığı söylendi. Yıllardır hayranlar tarafından devam eden tartışmayı bir de burada soralım. Sizce hangisi?​

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
143
28
Awards
0
Her ne kadar ikisini çocuğum gibi görsem de himym dizisinin bir şeyler aldığı çok bariz fakat asla ve asla bu benim gözümden himym dizisini düşürmedi çünkü şöyle ki bir şeyler almış olsa da barney net dizi dünyasının en komik karakteri ve marshall ile lily en uyumlu çifti ama friends'in daha eski oluşu da çok hoşuma gidiyor oradaki espiriler bana gerçekten kahkaha attıran türden

• Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,209
3,149
113
Awards
0
16
İlk önce hımym izlediğimden mi bilmiyorum ama Friends ne kadar daha orijinal olsa da hiçbir sit-comu onun önüne koyamam sanki. Herhangi bir dizinin herhangi bir bölümünü bile ikinci defa izlemezken tüm 9 sezonu ikinci defa bitirmem de cevabımı kanıtlar bence

• Beğen
Tepkiler: Tiabeanie

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,788
2,614
113
Awards
0
ilk hımym izledim( son 2-3 bölümünü bırakmıştım) ve friends bunun önüne geçemez diyordum ki friends izlemeye başladım ve bir anlığına öne geçti ta kii hımym'dan kalan bölümlerimi izleyene kadar, o kadar özlediğimi ve çok sevdiğimi fark ettim ki.. o yüzden hımym. Ama friends' i bitirmediğim için her an değişebilir ama sanmıyorum da off bilmiyorum hiç bu nasıl soru

Gökçe

Well-known member
29 Ara 2019
884
1,671
93
Awards
0
ilk hımym izledim( son 2-3 bölümünü bırakmıştım) ve friends bunun önüne geçemez diyordum ki friends izlemeye başladım ve bir anlığına öne geçti ta kii hımym'dan kalan bölümlerimi izleyene kadar, o kadar özlediğimi ve çok sevdiğimi fark ettim ki.. o yüzden hımym. Ama friends' i bitirmediğim için her an değişebilir ama sanmıyorum da off bilmiyorum hiç bu nasıl soru
Ben de ilk himym izlediğim için friends i çok çok az izlesem de bitirince yine de himym’ı geçemez gibi.. çünkü yeri bende çok ayrı

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,209
3,149
113
Awards
0
16
Ben Friends'in ilk sezonlarını o kadar da sevmiyorum ama 8. sezonu tek günde bitirdim. İkisini de çok seviyorum ama yine de HIMYM daha çok

• Beğen
Tepkiler: bashak

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)